Aktuality

Aktuality

Loučení žákovského parlamentu se šk. rokem

30. 6. 2022 |Školní akce |ZŠ Jílovská |9x

Po jedenácti velkých (některé se konaly i ještě on-line) a bezpočtu malých schůzek jsme se v pátek 24.6.2022 rozloučili s parlamentem velkou hodnotící schůzí. Zhodnotili jsme jak práci celého parlamentu, tak i práci jednotlivých členů.

Loučení žákovského parlamentu se šk. rokem
Loučení žákovského parlamentu se šk. rokem

Vytvořili jsme orientační plán akcí pro příští školní rok. Pro aktivní parlamenťáky byla připravena odměna formou výletu do kina. Vybrali jsme si Sonica 2. Výlet byl nádherný. Všichni jsme si ho užili. Zároveň jsme viděli, že má tato práce smysl.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se jakoukoliv formou podíleli nebo podporovali chod parlamentu.

Děkujeme i rodičům, kteří nás i děti v této práci podporují. Děkujeme za vlídná slova na konci školního roku, moc nás potěšila.

Chtěli bychom pozvat nové parlamenťáky, kteří to chtějí zkusit a nebo i něco dokázat příští rok v žákovském parlamentu na ZŠ Jílovská (pro 4. – 9. ročníky).

Přejeme krásné léto. Žákovský parlament se vrátí ke konci září…

Fotogalerie