Elektronická žákovská knížka

Elektronická žákovská knížka umožňuje rodičům získat informace jako klasifikace vašich dětí, plán akcí, rozvrhy a suplování, informace o docházce včetně zasílání omluvenek a mnoho dalších.

Podmínkou pro vstup je zadání správného jména a hesla. Tyto údaje obdržíte od třídního učitele. Doporučujeme předat škole vaši e-mailovou adresu, na kterou je možné si nechat zaslat přístupové údaje v případě jejich ztráty.

Ztráta přístupových údajů rodiče

V případě ztráty přístupových údajů je možné nechat si je zaslat na Váš e-mail kliknutím na odkaz "Zapomenuté heslo" na přihlašovací stránce zsjilovska.bakalari.cz. V následujícím kroku zadáte e-mail, který jste předali škole. Na tento e-mail Vám bude doručena zpráva s uživatelským jménem a instrukcemi na změnu hesla.