1.B na výletě za kozami
DNES
|Školní akce
|26x
I naše třída se vydala na výlet - šli jsme se podívat na kozy v nedalekém Kamýku.
Náš výlet za kozami nebyl náročný na kilometry, ale museli jsme zvládnout i vyšší teplotu vzduchu. Naštěstí jsou kozy v lese, tak na nás většinou sluníčko nemohlo. Během cesty jsme si zahráli pár her, zasportovali na cvičebních prvcích v lese a cestou zpátky jsme u nedalekého rybníku obdivovali kachní rodinku. A protože jsme byli celí unavení, přišla nám na závěr vhod i krátká odpočinková pohádka.
