Do školy bez aut

13. 6. 2023 |Školní akce |Pavla Ptáčková |25x

Milí rodiče a učitelé, chtěli bychom vám tímto vzkázat velké díky za vaši účast na naší nedávné akci Do školy bez aut. Jsme nesmírně vděční, že jste v pátek 9.6.2023 nepřijeli do školy autem, ale raději přišli pěšky. Tato vaše iniciativa ukázala nejen vaši snahu o zpříjemnění ranní cesty do školy, ale také skvělý příklad pro naše děti.

Vaše rozhodnutí přijít pěšky nám pomohlo vytvořit bezpečné prostředí pro naše děti. Kreslily si na chodník a tancovaly, snídaly a celá akce probíhala velice hladce a bezpečně. Vaše podpora nám ukázala, že si vážíte zdraví a bezpečnosti našich dětí. Děkujeme vám také za vaše příspěvky sladkého pečiva k občerstvení. Děti byly nadšené a váš dárek jim udělal velkou radost. Vaše štědrost nám pomohla vytvořit příjemnou atmosféru a dodat energii naší malé komunitě. Další díky bychom rádi vyslali na Městskou část Prahy 4, odkud se za námi přišli podívat Ing. Jaroslav Míth a Bc. Lucie Michková, aby naši akci podpořili a pomohli nám v dalším plánování prostoru před školou.

Jsme nadšeni, že tato akce byla tak úspěšná. Děti se bavily a my jsme všichni společně zažili příjemné chvíle. Doufáme, že podobné akce budou v budoucnu pokračovat a že se můžeme spolehnout na vaši podporu.

Ještě jednou vám upřímně děkujeme za vaši účast, podporu a vaše příspěvky. Vaše angažovanost je pro nás vzorem a inspirací. Společně jsme vytvořili prostředí, které je zábavné, bezpečné a prospěšné pro naše děti.