Aktuality

Aktuality

Parlamentní odpoledne "Adapťák"

26. 9. 2023 |Školní parlament |Fs |33x

Úvodní schůze našeho parlamentu a adaptační odpoledne.

Ve středu proběhla úvodní schůze parlamentu. 

Nejdříve jsem si pověděli, proč máme školní parlament a k čemu je na škole důležitý. Co dělá parlamenťák, jak spolupracuje se svojí třídou a komunikuje s ostatními. Řekli jsme si, jaké funkce parlamentu máme a začala volba... 

(Do středy 27. 9. 2023 je potřeba donést papír velikosti cca A5 paní učitelce Fuskové nebo Podzimkové se jménem, příjmení a třídou. Jednou nebo dvěma funkcemi.) Ve středu 4. 10. 2023 proběhne hlasování.

Seznámili jsme se s plánem akcí na tento školní rok. Další nápady je možné přinést také do 4. 10. na schůzi. Mohou je navrhovat žáci i učitelé.

Druhá část odpoledne byla věnovaná seznamování se mezi s sebou. Ve školním parlamentu máme k dnešnímu dni 41 členů ze 4. - 9. tříd. Bylo ještě krásné počasí, a tak jsme si to užili. 

Děkujeme, že jste s námi nebo že naši práci podporujete. Těšíme se na letošní akce.


Fotogalerie