Pěšky do školy

15. 9. 2023 |Školní akce

Cesta do školy je příležitost hýbat se, popovídat si, někoho potkat nebo něco zažít. Chůze vás probere a nastartuje, je to balzám pro tělo i duši. Pojďte s námi pěšky do školy!

A začínáme 18.9. od 7.30 před ZŠ Jílovská, kde slavnostně zahájíme soutěžní týden plný radostného vstávání a těšení se na cestu do školy.  Budeme soutěžit s ostatními školami, ale také mezi sebou, kolikrát se do školy dokážeme dopravit bez toho, aniž by nás někdo provezl zákazem vjezdu v ulici Jílovská a vyhodil nás před školou hned před nebo za přechodem a pak se v ulici složitě točil, aby se zas mohl dostat ven. Za každý den bez ztráty kytičky, tj. kdy přijdeme pěšky, přijedeme na kole, koloběžce, skateboardu, wakeboardu nebo snowboardu, dostaneme jeden krásný bod. Pokud to jinak nejde a autem do školy prostě dojet musíme, zasloužíme si půl bodu za to, když nás taťka nebo mamka vysadí z auta na parkovišti poblíž školy (Novodvorská, Billa, Vavřenova ulice, jednosměrná Jílovská ulice) a my ke škole dojdeme po svých. No a když se necháme vysadit hned před vchodem do školy, nejenže nedostaneme nic, ale také připravíme o body naše kamarády a spolužáky. Pojďte do toho s námi, v pondělí si přivstaňte a zažijte s námi společné ráno před školou.