Sbírka pro stolní fotbálek
Pomozte nám dostat školní fotbálek do hry!
Vážení a milí rodiče,
chceme dětem zpříjemnit přestávky, pomoci jim odložit mobily a dát jim skvělou možnost, jak spolu komunikovat a zdravě soutěžit. Proto máme v plánu pořídit do školy stolní fotbálek.
Jdeme na to chytře: nejprve si fotbálek pronajmeme na zkoušku. Když uvidíme, že u dětí slaví úspěch a plně ho využívají, rádi bychom ho následně odkoupili trvale do vlastnictví školy.
Abychom tento plán mohli zrealizovat, rádi bychom vás požádali o dobrovolný finanční příspěvek, ze kterého uhradíme pronájem, případně následný odkup. Naším cílem je vybrat 2500,- Kč na pronájem na 5 měsíců.
Všechny vybrané peníze budou stoprocentně využity na tento projekt pro děti.
Moc děkujeme, že pomáháte tvořit školu plnou aktivní zábavy!
Školní parlament a vedení školy
