Aktuality

Aktuality

Sbírka pro stolní fotbálek

před 2 dny |Školní parlament

Pomozte nám dostat školní fotbálek do hry!

Vážení a milí rodiče,

chceme dětem zpříjemnit přestávky, pomoci jim odložit mobily a dát jim skvělou možnost, jak spolu komunikovat a zdravě soutěžit. Proto máme v plánu pořídit do školy stolní fotbálek.

Jdeme na to chytře: nejprve si fotbálek pronajmeme na zkoušku. Když uvidíme, že u dětí slaví úspěch a plně ho využívají, rádi bychom ho následně odkoupili trvale do vlastnictví školy.

Abychom tento plán mohli zrealizovat, rádi bychom vás požádali o dobrovolný finanční příspěvek, ze kterého uhradíme pronájem, případně následný odkup. Naším cílem je vybrat 2500,- Kč na pronájem na 5 měsíců.  

Všechny vybrané peníze budou stoprocentně využity na tento projekt pro děti. 

Moc děkujeme, že pomáháte tvořit školu plnou aktivní zábavy! 

Školní parlament a vedení školy