Škola v přírodě - 3.C Bedřichov

20. 5. 2024 |Školní akce |24x

Školu v přírodě jsme si společně s dětmi užili opravdu naplno. Každý den jsme se snažili být co nejvíce venku na čistém horském vzduchu. Dopolední aktivity byly vedeny v duchu výuky matematiky či českého jazyka a odpoledne byla vždy výletní. Rodiče byli informováni jak se nám daří a zasypáni fotkami, kde se přesvědčili jak jsou děti šťastné a spokojené. Jídlo bylo pod dohledem piraní v akváriu a paní majitelka ukázala dětem i jak se krmí. Nikdo z dětí nám v průběhu neonemocněl (hurááááááá). Poslední večer jsme měli diskotéku pod mou taktovkou a byla i pánská volenka. Jedna taneční kreace střídala jinou. Od rapu po klasiku a od ZZ top po Artic Monkeys. V pátek ráno jsme zabalené děti nasoukali do autobusu a sledovali jak cestou do Prahy začíná pršet. Takže nám vyšlo úplně všechno do posledního puntíku.