Aktuality

Aktuality

Škola v přírodě, Malá Skála - 6.D, 8.D

2. 6. 2023 |Školní akce |84x

Škola v přírodě tříd 6.D a 8.D se uskutečnila od neděle 28. května do pátku 2. června 2023 na Malé Skále v Českém ráji.

Malá Skála
Malá Skála

Byli jsme ubytováni v hotelu Skála. Hotel byl útulný a čistý. 

Dopoledne jsme se učili. Po odpoledním klidu jsme vyráželi na poznávací výlety do okolí - naučné stezky, pískovcové skály, návštěva hradu Frýdštejn, hrad Vranov s vyhlídkou – a sportovní aktivity v blízkém areálu Žlutá plovárna. 

Večerní program byl zaměřen dílem sportovně – míčové hry: plážový volejbal, přehazovaná, fotbal, basketbal, dílem společensky a hudebně - zpěv a hra na kytaru ve venkovním prostředí u řeky.

Ve středu 31. května měli žáci 8.D celodenní sportovní aktivitu – splutí řeky Jizery na raftech z Malé Skály do Dolánek s návratem na Malou Skálu na koloběžkách. Žáci 6.D měli sportovní odpoledne v lanovém centru.

Po celou dobu nám přálo počasí, hodně jsme sportovali a měli jsme se hezky.

Fotogalerie