Školní kolo soutěže Pěšky do školy

4. 10. 2024 |Školní akce |2x

A je to tady - čas na vyhlášení vítězů školního kola Pěšky do školy. Byli jste zase skvělí a za to vám patří náš dík.

Na prvních příčkách se tradičně (ehm podruhé v dvouleté historii Pěšky do školy) umístili kluci a holky z prvního stupně, a to zejména díky doprovodným aktivitám, za které jste mohli získat až 30! bodů. Naopak na druhém stupni se nám objevil takový nešvar... bodování se za chůzi pěšky, i když třídní kniha jasně ukazuje, že nikdo takový pěšky, ba vůbec do školy ten den nedorazil. A tak se také diskvalifikovalo. Někteří tabulku s body ztratili a někteří ji prostě neodevzdali nebo ji nevyplňovali. Ale na to máte rozhodně právo a my zas máme svá pravidla soutěže.

A jak to tedy dopadlo?

Čestný diplom za chození pěšky získává třída 3.B, kde se v týdnu od 16.-20.9. nejvíce dětí ze třídy dokázalo dopravit do školy po svých, na koloběžce nebo MHD.
A teď už stupně vítězů:
3. místo - 2. C (s body navíc za krásné zahájení a výrobu plakátu nebo spíš billboardu)
2. místo - 5.C (s body navíc za superkrásné zahájení, plakáty a tématické hodiny)
a dort získává 1. místo - 5.B (s body navíc za společné superkrásné zahájení bez třídní učitelky a propagační materiál)

Vyhlášení s dortem se bude konat v pondělí 7.10. o velké přestávce. Prosíme všechny vyhlášené třídy (3.B, 2.C, 5.C a 5.B), aby se o velké přestávce dostavili před jídelnu, kde budou také vystaveny ukázky prací vítězných tříd. Bodování najdete na stránkách školy a také na nástěnce parlamentu. Děkujeme za hojnou účast a těšíme se zase příští rok, třeba to vyjde i vám ostatním.