Aktuality

Aktuality

Spaní ve škole 2.B

3. 2. 2023 |Školní akce |34x

Druhé pololetí jsme začali trochu netradičně a to přespáním ve škole. Chtělo to trochu  odvahy, ale zvládli jsme to dobře. Pomáhali nám i naši plyšáci, kteří také přišli v hojném počtu a někteří z nás si vzali svého plyšáka i na cestičku odvahy. Společně jsme se ubytovali v naší třídě, ve skupinkách jsme vyřešili  počtářskou pohádku, zatančili si, pěkně jsme povečeřeli, odvážně jsme prošli cestičku odvahy a na závěr (už pěkně v teploučku, ve spacáku, ještě shlédli večerní pohádku.
Ráno jsme si zacvičili, nasnídali, umyli, sbalili si věci a přeměnili naši třídu opět v učebnu. Žádné strašidýlko jsme neviděli, i když někdy nás i trochu něco vystrašilo.
Přespání ve škole se nám moc líbilo a většině se ani nechtělo domů. Budeme mít na co vzpomínat.

Fotogalerie