Tlapka v nouzi - výsledky

11. 4. 2024 |Školní parlament |Petra Kretová |17x

Vážení rodiče, milé děti, naše školní akce Tlapka v nouzi je u konce a my pro vás máme výsledky. Jsme nadšeni, že vám můžeme oznámit fantastickou zprávu - naše škola nasbírala letos neuvěřitelných 1438 kg granulí, konzerv, kapsiček, paštik a pamlsků pro opuštěná zvířata v útulcích.

Velké poděkování si zaslouží všechny děti, které s nadšením a nasazením přinášely jídlo, a také děti, které do akce přispěly svou pomocí při organizačních činnostech a v neposlední řadě také i děti, které zapojily své silné paže, díky kterým bylo možné vše doručit na ta správná místa. Velké díky všem.
Nyní se můžeme dostat k vyhlášení tolik očekávaných vítězů, kterými jsou tři třídy. Za první stupeň je vítěznou třídou třída 3.C, která darovala úžasných 144 kg jídla. Za druhý stupeň je vítězem třída 6.D, která darovala neuvěřitelných 282 kg jídla. Obrovské poděkování náleží také třídě 2.C, která darovala nádherných 141 kg jídla a zazářila tak v Tlapce v nouzi již druhým rokem.
 Na vítězné třídy čeká slíbená odměna formou výletu za zvířátky do Troji.

Ještě jednou veliké díky také vám rodičům žáků. Bez vaší podpory a motivace by se akci realizovat nezdařilo.

Petra Kretová