Vyhlášení výsledků Soutěže v anglickém jazyce

20. 11. 2023 |Soutěže |Zuzana Zachová

V rámci výuky anglického jazyka jsme dne 9. 11. uspořádali pro žáky 8. a 9. tříd Soutěž v anglickém jazyce pro rok 2023/24.

Obtížnost byla nastavena na úroveň B2, což výrazně převyšuje úroveň požadovanou základní školou, přesto všichni náročnou výzvu přijali a poprali se s ní. Soutěž byla zaměřená zejména na poslech, čtení, slovní zásobu a gramatiku.
Oproti loňskému ročníku máme více úspěšných řešitelů. Celkem se soutěže zúčastnilo 44 žáků a žákyň.

Test s 65% a vyšší úspěšností absolvovalo 22 žáků a žákyň:

Andrukhovych Jevhenij 9.B, Nela Cidlinová 9. B, Adam Vlčko 9. B, Honza Štušák 9. B, Jeno Hajek 9. A , Vladimír Pokorný 9. C, Jindřich Filip 9. C, Lucie Hánělová 9. B.,Tereza Zadražilová 8. C, Slaný Jan 9.B, Sofie Mirovská 9. C, Fusko Erik 9.B, Klára Mouchová 9. C, Šimon Joska 8. B, Pajmová Adéla 9.B, Paličková Barbora Luisa 9.B, Vojtěch Němec 8. B, Filip Heřmánek 8. B, Němeček David 9.B, Sunardi Viki 9. B.

Nejúspěšnějším výhercům gratulujeme!

1. místo: Andrukhovych Jevhenij 9.B

2. místo: Nela Cidlinová 9. B

3 místo: Adam Vlčko 9. B

Dnes byli odměněni ti nejúspěšnější, ale pochvalu si zaslouží všichni. Doufáme, že soutěžící budou svůj zájem o anglický jazyk i dále rozvíjet, a že se s mnohými z nich setkáme i v příštím roce.