Vyhodnocení podzimní výzdoby tříd

3. 11. 2022 |Školní parlament |Podzimková, Fusková |66x

V řadě tříd jsme si prohlédli zdařilé podzimní zdobení a některé třídy nás úplně očarovaly.

výzdoba z tříd

V úterý před prázdninami zástupci z řad žáků a vedoucí školního parlamentu ohodnotili každou třídu v naší škole. V řadě tříd jsme si prohlédli zdařilé podzimní zdobení, ale některé třídy nás úplně očarovaly. Moc nás potěšilo, že se tohoto úkolu tak dobře zhostily.

Do vítězných tříd doporučujeme nahlédnout. Podzimní výzdobu jsme si prohlédli i na chodbách naší školy.  Je také nádherná.

Všichni se snažili, aby v žádné třídě nebyl nepořádek.

Výsledky 1. stupeň - V této kategorii by se dalo říct, že vyhráli snad všichni. Všichni jste měli uklizeno a moc hezkou výzdobu. Přesto o pár desetinek bodů jsou výsledky následující:

3. místo 5.B

2. místo 1.B

1. místo 1.C

Výsledky 2. stupeň

3. místo 9.D resp. třídy, které nejvíce zdobily výtvarnou učebnu (tj. 7.D, 7.A)

2. místo 8.D a 8.C

1. místo 6.D

Pokud jste nevyhráli, nezoufejte, určitě budete mít další šanci. Všem děkujeme za účast a skvělou práci.  Jste úžasní.

Klub a tým Školního parlamentu