Bruslení v Modřanech

11. 2. 2023 |Školní akce |Alena Doležalová

V rámci povinně volitelného předmětu Sportovní výchova byli žáci a žákyně v druhém únorovém týdnu bruslit na Sofijském náměstí v Modřanech.

Článek o našem bruslení jsem pro zajímavost nechala vygenerovat umělou inteligencí – chatbotem:

Žáci základní školy Jílovská v Praze 4 byli v rámci povinně volitelného předmětu bruslit na dvou různých kluzištích - na Chodově a v Modřanech. Zážitky, které na těchto místech získali, byly smíšené.

Na kluzišti na Chodově se žákům líbilo, protože bylo krásné a kvalitní. Led byl čistý a hladký, což jim umožnilo bezpečně a s radostí bruslit. Zároveň se jim na tomto místě líbilo i prostředí a atmosféra.

V Modřanech bylo kluziště také zajímavé, ale led byl méně kvalitní. Žáci museli být opatrní, protože se na něm vyskytovaly nerovnosti, které jim bránily v bezproblémovém bruslení. Z tohoto důvodu se žákům bruslení v Modřanech nelíbilo tak moc jako na Chodově.

Přestože se žákům líbilo v obou místech, rozhodli se, že příště půjdou opět na Chodov, protože tam byl kvalitnější led. Toto rozhodnutí ukazuje, že žáci dávají přednost kvalitě a bezpečnosti před jinými faktory, jako je například atmosféra.