Do školy bez aut

4. 6. 2023 |Školní akce |Pavla Ptáčková

V pátek 9. června od 7:30 do 8.00 hodin se bude, v rámci světového dne životního prostředí, před naší školou konat akce „Do školy bez aut“.

Tato akce je součástí snahy zklidnit dopravní situaci před naší školou, zlepšit bezpečnost našich žáků a zároveň podpořit jejich zdravý životní styl. Chtěli bychom vás proto tímto požádat, abyste v tento den v době od 7:00 do 8:00 hodin ráno nejezdili před školu autem, ale přivedli své děti pěšky, případně své děti vysadili na parkovišti v ulici Novodvorská naproti obchodnímu centru Novo Plaza nebo v parkovací zóně v ulici Vavřenova, případně na parkovišti u supermarketu Billa.

Vaše účast a podpora jsou pro nás velmi důležité. Pokud byste nás chtěli podpořit i jinak, rádi uvítáme příspěvek ve formě drobného občerstvení. Budeme velmi vděční, pokud byste mohli přinést, popř. poslat po dětech,  nějaké pečivo, ovoce nebo jiné snídaňové drobnosti, které bychom mohli nabídnout během této akce.  Jsme si jisti, že vaše příspěvky napomohou k úspěchu akce a potěší naše školáky.

Předem vám děkujeme za váš zájem a podporu. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte kontaktovat koordinátorku akce paní učitelku Ptáčkovou na e-mailové adrese pavla.ptackova@zsjilovska,cz. Těšíme se na setkání s vámi a na společné sdílení tohoto zdravého a aktivního rána.