JARNÍ KLÁNÍ VE ŠD

3. 5. 2023 |Družina

3.5.2023 PROBĚHLO JARNÍ KLÁNÍ.  Sportovní odpoledne, kde bylo úkolem každé rodinné dvojice (složené ze dvou členů rodiny) plnit sportovní úkoly a sbírat razítka, za která získala rodina diplom + moučník. Nešlo o  výkony,  ale spíš si udělat čas a odreagovat se od všedních starostí a s dětmi si užít odpoledne trochu jinak. Díky panu školníkovi jsme měli krásně posekanou zahradu a soutěžení mohlo začít. Poděkování patří p. kuchařkám, které nám zapůjčily barel se šťávou, i rodičům, které upekli či koupili moučník a přispěli tak na odměny.  Z fotek je vidět, že i počasí bylo nádherné a radost všech je pro nás odměnou. Děkujeme všem rodičům, které si udělali čas a také našim pomocníkům z řad našich žáků. Vychovatelky z ovocné zahrádky :)