Škola v přírodě 2.B - Jizbice

21. 5. 2023 |Školní akce |94x

Škola v přírodě byla super. Sice jsme nejdříve nevěděli, zda vůbec odjedeme, ale nakonec vše dobře dopadlo a autobus nás dovezl do Jizbice. Ubytovali jsme se a hned šli prozkoumat okolí - les, hřiště. Naši instruktoři byli báječní, rozdělili  nás do čtyř týmů - Kočičky, Déšť, Pokémoni a Žraloci (názvy jsme si vymysleli sami) a zahájili s námi naši olympiádu. Byli jsme stále venku a naučili se mnoho zajímavých her. Stihli jsme i vycházku za lamou, noční bojovku, táborák, narozeninovou párty a nechybělo i malinko učení, ranní rozcvička i pohádka před spaním, jaká jiná než sportovní. Po celém dnu a dobrém jídle jsme pak byli pěkně unavení a rádi naskákali do postýlek. Na stýskání nebyl čas, vše rychle uteklo a ani se nám moc nechtělo jet domů.