Výjezdní projektový den žáků 9.D

25. 10. 2022 |Školní akce |38x

24. října se v rámci projektu OPEN 58, do kterého je naše škola zapojena, zúčastnili žáci 9.D výjezdního projektového dne.

Na výjezdu se žáci v prostorách venkovní učebny Otevřený mlýn (Kačice u Kladna) seznámili s procesem veřejného plánování společného prostoru a následně si jej sami vyzkoušeli.  Zjistili, jaké podklady jsou potřeba pro kvalifikované rozhodnutí a proč je důležité do rozhodování o veřejném prostoru zapojit co nejvíce účastníků.

Získané dovednosti si v průběhu školního roku žáci 9.D ještě vyzkouší v rámci projektového dne na škole, během kterého budou plánovat veřejný prostor v okolí školy. Výstupem z obou aktivit bude vytvoření videomedailonku, který bude promítnut rodičům a přátelům školy během třídních schůzek dne 25. dubna 2023.