Vítám vás na stránce třídy 2.A!
Co nás čeká?
- v týdnu 22.6. - 25.6. (pondělí - čtvrtek) - se budeme dost pohybovat venku - batoh, penál, pití, svačina, klíče, čip, sportovní oblečení, malý ručník, výuka končí 4. vyučovací hodinou (v 11:40)
- 23.6. - Šikuláda - 15:00 - 18:00 (vystoupení dětí na pódiu) + zahradní Jarmark (akce na zahradě školy), naše třída vystupuje až jako poslední - vystoupení v 17:30 (sraz ve třídě v 17:15 - nutnost vyzvednout si kbelíky a buben)
- 26.6. - rozdávání vysvědčení (1 vyučovací hodina) + cinkání deváťákům (konec cca v 9:00) - desky na vysvědčení
----------------------------------------------
- UVOLNĚNÍ ZE ŠKOLY NA DOBU DELŠÍ NĚŽ 2 DNY - žádost najdete v: ŽÁCI A RODIČE - DOKUMENTY A FORMULÁŘE - ŽÁDOST O UVOLNĚNÍ ŽÁKA ZE ŠKOLY (je to asi šesté odshora)
---------------------------------------------------
- nosit vlastní rozečtenou knížku
- PS k čítance (Čtení nás baví): str. 3 - 50, 51, 56, 54
Přeji hezké dny.
Jitka Podzimková
